רהיטי יוקרה

הרבה מאד בעלי בתים שרוצים ליצור מראה יוקרתי ומוקפד בבית החדש, מתלבטים האם לבחור בריהוט מייצור המוני או ליצור קשר עם נגרייה איכותית ולהזמין רהיטי יוקרה בעיצוב אישי. בעוד שהגורם העיקרי להחלטה לבחור בריהוט מייצור המוני הוא בדרך כלל המחיר, לפעמים מדובר בטעות גדולה. רהיטי יוקרה מעוצבים ואיכותיים אולי עולים יותר מריהוט שקונים בחנות רגילה, אבל הם נוטים להיות חלשים יותר, פחות איכותיים וכמובן – פחות אסתטיים ופחות מותאמים אישית לצרכי הלקוח

רהיטי יוקרה – קווים לדמותם

רהיטי יוקרה הם פריטי ריהוט שמעוצבים על ידי מעצב או על ידי הלקוח עצמו, בהתאמה אישית ובשיתוף פעולה עם צוות של נגרייה איכותית ומקצועית. הם יכולים להתאים לחדרים שונים: ממערכות אחסון דרך מזנונים מעוצבים, ריהוט למטבח, ארונות קיר, ארונות לאמבטיה, ריהוט יוקרתי לחדר השינה ועד לדלתות וחלונות מעוצבים בסגנון ייחודי. 
היתרון המשמעותי של רהיטי יוקרה הוא בעמידות ובאיכות שלהם. בניגוד לריהוט מייצור המוני, רהיטי יוקרה עשויים מהעצים החזקים והטובים ביותר שניתן למצוא ובנויים תוך הקפדה על כל הפרטים הקטנים – מהעיצוב הבסיסי ועד הגימורים הייחודיים. נגר מקצועי בעל ניסיון יוכל לעמוד לרשותכם ולבנות ריהוט שמתאים באופן מדויק למידות החדר בו הוא משתלב ולצרכים הפונקציונליים והעיצוביים של כל לקוח ולקו. 
ייצור רהיטים יוקרתיים ומעוצבים – בהזמנה אישית
בנגריית “הנגר” ביפו תמצאו צוות מקצועי ומנוסה שיוכל לעזור לכם בתכנון ובייצור של רהיטים יוקרתיים ומעוצבים. אנחנו עובדים עם אדריכלים, מעצבי פנים, קבלני בניין והציבור הפרטי ויוצרים מבחר גדול של רהיטים מעוצבים באיכות גבוהה.  

לפרטים נוספים

  • 03-6813631
  • 03-6813043
  • hanagar@bezeqint.net

כתובת אולם תצוגה: מעפילי סלוודור 17 תל-אביב יפו