דלתות כניסה מעץ מלא
דלתות פנים
חלונות ותריסים

נגרות בניין

בין כל תהליכי הבנייה הרבים שמייצרים בסופו של דבר דירה מפוארת או בית מעוצב, נגרות היא חלק חשוב במיוחד. נגרות בניין מהווה אמנם את אחד התהליכים האחרונים לפני שהלקוח מקבל את מפתחות הבית, אבל היא חשובה במיוחד כדי ליצור את התחושה שאכן מדובר בבית. נגרות בניין כוללת עיצוב, תכנון ובנייה איכותית של כל הדלתות, החלונות, התריסים – במידה ומדובר בתריסי עץ, דלתות הפנים ושאר פריטים חשובים לאיכות החיים של הדיירים.

האיכות חשובה במיוחד

כשמדובר על נגרות בניין, עבודת הנגרייה היא חשובה במיוחד. הנגרים המקצועיים צריכים להיות אלו שבוחרים את העץ האיכותי ביותר ובונים מוצר שבסופו של דבר יחזיק מעמד במשך שנים. האיכות צריכה לדבר בעד עצמה והפריט צריך לשמש את בעלי הבית במשך שנים ארוכות בלי בלאי או חבלות שנובעות מאיכות ירודה. 
בין אם מדובר בדלתות פנים או חלונות הסלון, אף בעל בית לא ירצה להחליף בכל שנה את החלונות או הדלתות ולכן חשוב לבחור בנגרייה במרכז שהיא מקצועית עם צוות נגרים שיש לו הרבה מאד נסיון בנגרות בניין. זה יבטיח לקבלן, לאדריכל ולבעלי הבית, שהמוצר שיתקבל יהיה חזק, מעוצב בהקפדה יתרה ואיכותי מאד.

כתוב את הכותרת כאן בין נגרות לבניין

נגריות במרכז ובכל רחבי הארץ משתתפות בפרויקטים של בנייה ומשתלבות בייצור פריטים עמידים ואיכותיים. הן הופכות לחלק בלתי נפרד מהתהליך של הבנייה כשהן מספקות את המוצרים החשובים כל כך – דלתות, חלונות, ארונות קיר, ארונות מטבח ועוד שלל פריטים שבלעדיהם לא תרגישו בבית. כשאתם בוחרים נגרייה במרכז להזמנת מוצרים כאלו, בחרו בנגרייה שיש לה ניסיון מיוחד בנגרות בניין. 

העבודות שלנו

לפרטים נוספים

  • 03-6813631
  • 03-6813043
  • hanagar@bezeqint.net

כתובת אולם תצוגה: מעפילי סלוודור 17 תל-אביב יפו