לחץ כאן

ארונות אמבטיה

חדר האמבטיה הוא מקום של מרגוע שבסוף היום אנו יכולים להתפנק בו ולשכוח את צרות היום. אך אם ארון האמבטיה מעוצב באופן לקוי עם תאי אחסון מעטים שלא מספקים להכיל את כל המוצרים בחדר אז הוא יכול להראות מבולגן ולתת לנו תחושה לא נעימה. ארון אמבטיה שבנוי נכון יכול להעניק לנו את התשובה שחיפשנו לסדר. הוא יכול להפוך את ההמצאות שלנו בחדר לנוחה ויעילה. קיים מגוון ענקי של ארונות אמבטיה, ישנם כאלה שהם תלויים על הקיר, ישנם ארונות שעומדים על הרצפה, כאלה שמגעים עם מגירות רחבות, כאלה שבאים עם תאורה מובנת, וכדומה.

 

כל אחד מהארונות שנבחר יכול להגיע עם כיור שונה לחלוטין. לפני קניית ארון האמבטיה יש למדוד באופן מדויק את מידות החדר כדי שתהיו בטוחים שהארון שאתם רוצים יוכל להיכנס בצורה טובה. חשוב גם שהארון יהיה במיקום מדויק ליד פתח הצנרת שהכין האינסטלטור. הזמנת ארון שהוא במידות סטנדרטיות מהמלאי של החנות הוא לאין שיעור יותר זול מאשר ארון שאת מידותיו צרכים לייצר במיוחד בשבילכם, לכן כדאי לראות אם ארון מהמלאי מתאים לכם.

איך נתאים את ארון האמבטיה לצרכים שלנו

ארון האמבטיה חייב להתאים לסגנון החיים שלכם ולשימושים שאתם עושים בחדר האמבטיה. אתם צרכים לקחת בחשבון את כמות הציוד שאתם רוצים לאחסן בארון, ומי הם המשתמשים העיקריים בארון, למשל ארון בחדר אמבטיה שכל הבית משתמש בו צריךלרוב להיות יותר גדול מאשר ארון בחדר האמבטיה של ההורים. 

 

לפרטים נוספים

  • 03-6813631
  • 03-6813043
  • hanagar@bezeqint.net

כתובת אולם תצוגה: מעפילי סלוודור 17 תל-אביב יפו